Fotografie logo
close icon
Terug naar de agenda
Expositie

Saul Leiter: Cibachromes & Paintings

Gallery FIFTY ONE toont zeldzame vroege cibachromes en schilderijen van Saul Leiter, van 5 september t/m 31 oktober in Antwerpen.

Een schilder werkt aan een gele en rode reclameschildering op een bakstenen muur, gefotografeerd door Saul Leiter.

Gallery FIFTY ONE in Antwerpen presenteert Saul Leiter: Cibachromes & Paintings, een tentoonstelling rond het werk van Saul Leiter (1923-2013). De galerie brengt een selectie zeldzame vroege cibachromes samen met een groep schilderijen.

Leiter is vooral bekend om zijn gevoel voor kleur, reflecties en alledaagse stedelijke momenten. Door de cibachromes naast schilderijen te tonen, legt de expositie ook de nadruk op zijn omgang met kleurvlakken, compositie en het beeld als stille observatie.

De tentoonstelling opent op zaterdag 5 september van 14.00 tot 18.00 uur en loopt t/m 31 oktober 2026. Raadpleeg de website van Gallery FIFTY ONE voor actuele bezoekersinformatie.

NieuwsbriefNieuwsbrief ontvangen?Nieuwe fotografie-evenementen en artikelen in je mailbox.Aanmelden