fotografie.nl
Terug naar de agenda
Beurs

PAN Amsterdam 2026

Kunst, antiek en design komen samen op de 39e PAN Amsterdam, met onder meer fotografie bij Wouter van Leeuwen Photography en Gallery ILÉ.

Zwart-witfoto van Coco Chanel met hoed en parelkettingen, zittend naast een stapel kranten.

foto: © 1957_COCO CHANEL/ L'AMBASSADRICE DE LA MODDE FRANCAISE courtesy Art Loving Criminal

PAN Amsterdam brengt meer dan 125 galeristen, antiquairs en kunsthandelaren samen. De 39e editie verbindt uiteenlopende perioden en verzamelgebieden, van oude meesters en Japans lakwerk tot hedendaagse kunst, design en fotografie.

Fotografie tussen de kunst

Onder de terugkerende deelnemers is Wouter van Leeuwen Photography. Nieuwkomer Gallery ILÉ presenteert THE BEACH IS IN THE FOREST, samengesteld door Joyce Bidouzo. Zeven kunstenaars, onder wie Dominique Zinkpè en Gérard Quenum, onderzoeken met schilderkunst, sculptuur en fotografie herinnering, identiteit en spiritualiteit binnen Afrikaanse en Afro-diasporische werelden.

Modeontwerper Tess van Zalinge maakte het campagnebeeld en is ambassadeur en artist in residence. Op de beursvloer bouwt zij met haar team een werkend atelier, waar bezoekers het maakproces van dichtbij kunnen volgen. Het aanbod wordt aangevuld met rondleidingen en gesprekken op het PAN Podium.

NieuwsbriefNieuwsbrief ontvangen?Nieuwe fotografie-evenementen en artikelen in je mailbox.Aanmelden