Button om omhoog te scrollen naar bovenkant pagina
fotografie.nl logo

Workshop: Mastering the Model Shoot in Openluchtmuseum

foto: © Frank Doorhof - model op van onderaf buiten bij toren
foto: © Frank Doorhof

Datum: 13 juli 2018
Tijd: Hele dag
Geschikt voor: Iedereen
Prijs: € 250,00 p.p. incl. lunch 
Lokatie: Openluchtmuseum
Plaats: Arnhem

Leer alles over flits en model fotografie op een unieke locatie en schiet zelf ook!

Fotograferen met flits buiten is niet moeilijk. Schiet je voor de zekerheid toch maar met natuurlijk licht en mis je de WOW-factor? Leer alles over licht en flitslicht in deze Mastering the Model Shoot workshop in Openluchtmuseum Arnhem op vrijdag 13 juli.

Op deze unieke locatie laat instructeur Frank Doorhof je samen met model Nadine Stephan zien hoe je met beperkte middelen een geweldige plaat kan maken.

Er zijn authentieke gebouwen, maar ook molens, een ophaalbrug, en zelfs oude treinen ontbreken niet. Frank en Nadine hebben de locatie al gescout en kunnen zeker drie verschillende sets neerzetten. Maar aan bod komen ook storytelling, coaching van het model, speciale effecten en hoe je het beste uit de locatie haalt. 

En met de extreme styling van Nadine weet je zeker dat je met portfolio platen naar huis gaat.

‍‍‍foto: © Frank Doorhof - Nadine op stoel in studeerkamer
‍‍‍foto: © Frank Doorhof - Nadine

Onder begeleiding van Frank en zijn team ga je zelf schieten met flits en een combinatie van flits en natuurlijk licht.

Franks besteller Mastering the Model Shoot is inmiddels in meerdere talen vertaald, ook in het Nederlands. Hij staat bekend om zijn kennis van licht en techniek, maar bovenal om het overbrengen van deze kennis. Hij geeft ruim 40 uitverkochte workshops per jaar in binnen- en buitenland, presentaties en beurzen nog niet meegerekend.

Dus mis deze kans niet en doe mee aan deze unieke Mastering the Model Shoot workshop in Openluchtmuseum Arnhem.
Er is plaats voor maximaal 10 deelnemers.

Neem je camera mee, wij zorgen voor de flits! We werken met het aanwezige licht en de Elinchrom Quadra en Ranger. We gebruiken verschillende modifiers.

Voorkennis is niet nodig als je maar weet hoe je camera werkt.

Bestel dit boek
Zeg het voort...
Ontdek meer
Nieuwsbrief
De nieuwste artikelen in je Mailbox?
checkbox
Bedankt! Je aanmelding is verstuurd en we voegen je gegevens toe aan onze lijst. Let op: zorg ervoor dat het door ons gebruikte e-mailadres (info@fotografie.nl) voor de nieuwsbrief straks niet naar je spambox gaat.
Oeps! Er is iets misgegaan bij het versturen, probeer het opnieuw of stuur een bericht naar info@fotografie.nl
Fotografie.nl wordt mede mogelijk gemaakt door: