Homewebshopfotografenartshopagendanieuwsjobsprintserviceboekshopkennisbankinfo
U bevindt zich hier:  Home > Nieuws > Fotoboek van Andy Warhol ontdekt
Actueel
Fotoboek van Andy Warhol ontdekt

Andy Warhol’s Exposures


In een kringloopwinkel in Westminster in Londen is tussen een stapel oude kleren een fotoboek met originele handtekening van Andy Warhol gevonden, aldus het Britse Rode Kruis.

Andy Warhol’s Exposures uit 1979 is op de eerste pagina voorzien van de handtekening die op echtheid is gecontroleerd en authentiek bevonden door veilinghuis Christie’s.

Het fotoboek zal worden geveild waarbij de opbrengst ten goede komt aan het Britse Rode Kruis, de waarde wordt geschat op zo’n 1250 euro.

Het zeldzame exemplaar kan worden ingezien op 85 Ebury Street, Westminster SW1W 9QU. Tot 30 juni is het mogelijk hierop een bod te doen.


Redactie | 2-6-2008 SHARE
  « Gevraagd: fotoalbums uit de jaren '40Annie Leibovitz fotografeert Francis Ford Coppola »  
zoeken in nieuws
   
Uitgebreid zoeken
Categorieen
Actueel (427)Advertorial (26)Boeken (264)Close up (39)Column (5)De favoriete foto van... (45)Hardware (404)Model News (29)Prijswinnaars (156)Reviews (70)Software (82)Supplies (18)Video (2)