Homewebshopfotografenartshopagendanieuwsjobsprintserviceboekshopkennisbankinfo
U bevindt zich hier:  Home > Nieuws > Moss uitgeroepen tot Brits fotomodel van 2006
Model News
Moss uitgeroepen tot Brits fotomodel van 2006


Kate Moss is op de British Fashion Awards uitgeroepen tot Brits Model van het Jaar. De 32-jarige superster werd verkozen boven andere kanshebbers Erin O'Connor en Alek Wek. Volgens de organisatoren is Kate Moss het model dat het voorbije jaar de belangrijkste bijdrage heeft geleverd aan de mode.

De bekroning tot Brits model van het jaar is voor Kate Moss het sluitstuk van een turbulent jaar. Haar carrière dreigde even voorgoed over te zijn nadat fotografen eind 2005 vastlegden hoe La Moss zich te goed deed aan cocaïne. Verschillende modehuizen zetten daarop hun samenwerking met het fotomodel stop. Intussen is het model door de modebonzen meer gewild dan ooit.

Momenteel is Moss in zowat vijftien modecampagnes te zien. Geschat wordt dat haar marktwaarde het voorbije jaar minstens is verdubbeld.


Redactie | 3-11-2006 SHARE
Britney Spears geeft foto's zoontje weg »  
zoeken in nieuws
   
Uitgebreid zoeken
Categorieen
Actueel (427)Advertorial (26)Boeken (264)Close up (39)Column (5)De favoriete foto van... (45)Hardware (404)Model News (29)Prijswinnaars (156)Reviews (70)Software (82)Supplies (18)Video (2)